přípravné utkání - 17. 03. 2024FC VELEŠÍN (OP) - TJ SPARTAK KAPLICE 1 : 1 (1:1) pen. 10:11
B: Tafallari,
Bican, Lüftner - Mulač, J.Krátký, Gažík, P.Kučera, T.Klícha, Gabriel, Tafallari, F.Draxler, Lukš, Mrenica, D.Janda, T.Výlet, Kubeš, D.Štěpánek,
******************************************************************************************************
přípravné utkání - 02. 03. 2024 Slavče TJ SPARTAK TRHOVÉ SVINY - TJ SPARTAK KAPLICE 0 : 8 (0:5)
B: Mrenica, Tafallari 3, J.Krátký 2,
Bican - Gabriel, T.Klícha, P.Kučera, Klinger, Pham, P.Janek, Tafallari, Kubeš, Mrenica, Mulač,
střídal: Poustevník,
************************************************************************
přípravné utkání - 17. 02. 2024 UMT Český KrumlovTJ SPARTAK KAPLICE komb. - SK VĚTŘNÍ (dorost) 1 : 5 (0:3)
B: Hrechukh,
Bican, D.Krátký - J.Krátký, T.Klícha, P.Kučera, Mulač, P.Janek, Hrechukh, Tafallari, Kubeš, Vosika, T.Výlet, Růžička,
**********************************************************************************
Halový turnaj Ulrichsberg (Rakousko) - 10. 12. 2023TJ SPARTAK KAPLICE - SG DJK SONNEN 1 : 0
B: P.Janek,
-------------------------------------------------------------
TJ SPARTAK KAPLICE - SPG AIGEN / OEPPING / PEILSTEIN 2 : 1
B: Lüftner, Tafallari,
----------------------------------------------------------------------
TJ SPARTAK KAPLICE - JUNIOR HEROES 4 : 0
B: Tafallari 2, T.Klícha, Mrenica,
-----------------------------------------------------------------------
TJ SPARTAK KAPLICE - UNION ARNREIT 1 : 1
B: Tafallari,
-----------------------------------------------------------------------
TJ SPARTAK KAPLICE - SPG PUTZLEINSDORF / HOFKIRCHEN 2 : 0
B: T.Klícha, Tafallari,
------------------------------------------------------------------------
Bican - Lüftner, T.Klícha, P.Kučera, J.Krátký, P.Janek, T.Výlet, Tafallari, Mrenica, Kubeš, Klinger,
**************************************************************************
přípravné utkání - 27. 11. 2023 UMT Český Krumlov (3x 30 minut)FK SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV - TJ SPARTAK KAPLICE 0 : 5
B: Tafallari, Mrenica 2, T.Výlet,
Bican - Gabriel, T.Klícha, P.Kučera, Růžička, J.Krátký, P.Janek, Tafallari, Mrenica, Lüftner, Gažík, D.Štěpánek, Š.Janek, T.Výlet,
--------------------------------------------------------------------------------------------------
přípravné utkání - 19. 08. 2023SK VĚTŘNÍ (dorost) - TJ SPARTAK KAPLICE 4 : 1 (2:1)
B: za hosty Mrenica,
Bican - Klinger, T.Klícha, P.Kučera, Mrenica, Tafallari, P.Janek, J.Krátký, Růžička, Burda, F.Draxler,
střídali: Lüftner, Kubeš, Gažík, Š.Janek, Pham,
----------------------------------------------------------------------------------------------
přípravné utkání - 13. 08. 2023TJ SPARTAK KAPLICE - FK SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV (KP) 2 : 2 (1:1)
B: 7.Tafallari, 53.Mrenica - 17.Steinocher, 69.Šulc,
Bican - Klinger, P.Kučera, T.Klícha, Růžička, D.Štěpánek, Mulač, Tafallari, J.Krátký, Mrenica, F.Draxler,
střídali: Burda, Kubeš, Lukš, Lüftner,
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------