Mladší žáci se vraceli s prázdnou.

V duelu sousedů z tabulky nepodali Kapličtí mladší žáci optimální výkon. Možná se v dohrávaném utkání jedenáctého kola projevila absence některých hráčů. Zápas prakticky rozhodly tři slepené góly v rozmezí třinácté až šestnácté minuty. Skóre otevřel Jakub Šamánek, nedlouho po něm Denis Šefčík a na 3:0 už zvyšoval Lukáš Janda. Když pak v minutě sedmadvacáté přidal čtvrtý gól strakonického Junioru Šimon Procházka, zdálo se, že utkání je rozhodnuté – 4:0. Hostům se však v závěru prvního poločasu podařilo utkání zdramatizovat, když se v krátkém sledu dvakrát v koncovce prosadil Michal Mrenica – 4:2. Druhého dějství pak již tak gólově bohaté nebylo. Domácím se ale dařilo hlídat dvoubrankový náskok. Navíc v 46 minutě vrátil klid do jejich řad pátým gólem Jaroslav Suttner – 5:2. Poslední slovo ovšem měli hosté. O pět minut později snížil na rozdíl dvou branek Prokop Janek – 5:3. Tři body tak nakonec zůstaly doma, a díky tomu se v tabulce posunuly Strakonice na desáté místo a Kaplici přenechaly příčku jedenáctou.