Starší žáci na favorita nestačili.

Dohrávkou jedenáctého kola na půdě strakonického Junioru zakončili podzimní část sezóny Kapličtí starší žáci. Favority střetnutí byli domácí. Do hostující sestavy se oproti minulému zápasu vrátili Vávra s Janošcem, stále však chyběli Kovář s Martynem a k nim se přidali Melnyk a Čabela. Už ve druhé minutě zápasu otevřeli gólový účet domácí. Autorem první branky byl Daniel Kubát – 1:0. V páté minutě už to bylo o dva góly, když gólmana Matěje Říhu překonal Jan Tomšovic – 2:0. Netrvalo však dlouho a míč ze své sítě lovil i domácí gólman. Do střelecké listiny se zapsal Lukáš Schmid – 2:1. Favorit se ale střelecky činil a v deváté minutě už to zase bylo o dva góly, když se do černého trefil Matěj Peleška – 3:1. Strakoničtí by i v dalším průběhu aktivnější a podařilo se jim i čtvrtý gól, jehož autorem byl kapitán Karel Šmrha – 4:1. Hosté se ale nevzdávali a dokázali potrestat liknavosti v domácí obraně. Tomáš Plach dvěma slepenými góly vrátil Spartakovce na dostřel – 4:3. Fotbalová kvalita přece jenom ale byla na straně domácích. Uběhly jen tři minuty a klid do domácí hřad vlil Viktor Janda – 5:3. V posledních minutách prvního poločasu navíc vedení Junioru zvýraznili svými góly Karel Šmrha a znovu Viktor Janda – 7:3. Druhý poločas pak už přece jenom nebyl tak úrodný na gólové okamžiky. Daniel Kubát dvěma góly zkompletoval svůj hattrick a v 53 minutě vedli Strakoničtí už 9:3. Chvíli na to se na druhé straně prosadil v koncovce Lukáš Schmid – 9:4. Poslední slovo však měli starší žáci Junioru. Konečnou podobu výsledku daly dva góly Matěje Kohouta – 11:4. Favorit střetnutí naplnil papírové předpoklady a v dohrávaném zápase jedenáctého kola zvítězil rozdílem sedmi branek.

NmFlM2RmMz