Mladší žáci odčinili debakl.

V duelu mladších žákovských výběrů hostila jedenáctá Kaplice páté Strakonice. Hosté představili velice mladý kádr. Sedm z jedenácti hráčů patří věkově ještě do starší přípravky. Kapličtí chtěli dát zapomenout na nepovedené utkání v Jindřichově Hradci. Dvě nuly na světelné tabuli vydržely pouze do třetí minuty. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Vladislav Babinski a nechytatelnou ranou nedal brankáři Bicanovi šanci zasáhnout – 0:1. Netrvalo dlouho a ukazateli skóre pro změnu svítily dvě jedničky. O vyrovnání se postarali sami Strakoničtí. Po nešťastném momentu gólmana Ilhora Kysila bylo vyrovnáno – 1:1. Vzápětí mohl obrat ve vývoji skóre dokonat po Markově přihrávce Kovář, byl sám před gólmanem, ale Kysila překonat nedokázal. Blízko gólu pak byli v minutě čtrnácté hosté. Střela Přibyla se zastavila o břevno Bicanovy svatyně. Na druhé straně o několik minut později pokoušel střelecké štěstí Tafallari, Kysil byl pozorný. Hosté měli dvě minuty před přestávkou přímý kop z dobré palebné pozice. Střílel Hůzl, Bican míč dokázal vyrazit. I díky tomu se do kabin šlo za nerozhodného stavu. Po změně stran už padaly góly pouze do jedné branky, a to té strakonické. Po sedmi minutách hry se řítil sám na gólmana Adrian Tafallari, při zakončení mu sice míč nesedl ideálně, ale i možná díky tomu, si našel cestu za Kysilova záda – 2:1. Ve druhém poločase měli více možností ke skórování Kapličtí. V 43 minutě mířil mimo z dobré pozice Kučera. O dvě minuty později uplatnil svůj důraz Prokop Janek, vybíhajícímu Kysilovi udělal kličku a bylo to 3:1. Hosté se snažili zvrátit nepříznivý vývoj, ale Kapličtí si vedení již vzít nenechali. Navíc v samotném závěru čtvrtým gólem pečetili výhru a zisk tří bodů, když se do otevřené obrany Strakonic dostal Adrian Tafallari, kličkou oklamal Kysila a poslal míč do prázdné branky – 4:1. Mladší žáci Spartaku podali diametrálně rozdílný výkon než v Jindřichově Hradci, a to především v nasazení a bojovnosti. Odměnou jim je výhra nad Strakonicemi.