Starší žáci na favorita nestačili.

Kapličtí starší žáci hostili z pozice posledního týmu tabulky druhé Strakonice. Favorit zápasu byl tedy jednoznačný. Bezbrankový stav udrželi domácí do desáté minuty střetnutí. Starší žáci Junioru se ujali vedení po nešťastné vlastní brance Lukáše Schmida – 0:1. Další komplikace pro Spartakovce přišla o tři minuty později, kdy musel kvůli zranění ruky ze hry odstoupit brankář Denis Krátký a jeho místo mezi třemi kaplickými tyčemi zaujal Jakub Klícha. V šestnácté minutě měli domácí slibnou příležitost. Po Tafallariho přihrávce se z levé strany dostal za obranu Plach, pronikl až do šestnáctky rozvlnil však jen boční síť hostující svatyně. Kapličtí favoritovi srdnatě vzdorovali, ale bylo jasně patrné, že fotbalová kvalita je na straně hostů. Ti se podruhé v zápase dokázali gólově prosadit až ve 26 minutě. Z levé strany se do vápna dostal Teodor Káles a přízemní střelou překonal Klíchu – 0:2. Uběhly jen dvě minuty a Strakoničtí se radovali potřetí. Po rohovém kopu dostal míč za Klíchova záda opět Teodor Káles – 0:3. I po změně stran měli hosté viditelnou převahu nad domácími. Navíc hned v první minutě druhého dějství přidali čtvrtou branku. Povedenou střelou se prezentoval Štěpán Mach – 0:4. Kapličtí se v tomto střetnutí do koncovky moc nedostávali, ale byly výjimky. Ve 47 minutě se po Beluského přihrávce dostal ke střele Plach, křížnou ránu střídající gólman Matyáš Janda vyrazil a míč následně papil před dobíhajícím Janošcem. V 52 minutě naopak skórovali Strakoničtí. Po centru z pravé strany se hlavou prosadil Viktor Janda – 0:5. Po hodině hry pečetil zaslouženou výhru hostů svým třetím gólem v zápase Teodor Káles – 0:6. Pak byli blízko k čestnému úspěchu Kapličtí, kdy nákop Kaňky gólman Matyáš Janda podcenil a po jeho zásahu byl rád, že míč skončil jen na tyči. Hosté naplnili papírové předpoklady a odvezli si zcela po zásluze všechny tři body.